Archiv aktualit


2
čvn

Ve dnech 2. – 4. 10. 2019 proběhne v Brně XXVI. kongres České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny.


21
bře

Važené kolegyně, vážení kolegové,

výbor ČSARIM vyhlašuje soutěž o nejlepší odborné publikace vypracované členy ČSARIM, které byly publikovány v roce 2018.

Podmínky a další informace naleznete ZDE.


9
říj

Sympozium se bude konat 7. listopadu 2019 v hotelu Amarilis, Štěpánská 18, Praha 1. Začátek je v 9.00 hod. Tématem letošního ročníku bude „Přiměřenost péče a paliativní postupy na ICU – pravomoci a odpovědnost zdravotníků“. Pro více informací klikněte ZDE.


9
říj

Pozvánku na 8. Hemodynamický workshop naleznete ZDE.


29
čvc

Aktuálně byl na webovém portálu Národní lékařské knihovny (https://nlk.cz/) publikován letošní druhý Referátový výběr z anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2/2019 (ke stažení ZDE)


30
zář

Aktuálně byl na webovém portálu Národní lékařské knihovny (https://nlk.cz/) publikován letošní první Referátový výběr z anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 3/2019 (ke stažení ZDE).


2
zář

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

pro podzim roku 2019 jsme pro vás připravili širokou paletu ultrazvukových kurzů. Na stránkách www.visualmedicine.cz se dozvíte více a v případě zájmu se můžete na uvedené kurzy přihlašovat. Členové České společnosti pro ultrazvuk v medicíně (ČSUM), České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny (ČSARIM) a České společnosti intenzivní medicíny (ČSIM) mají na námi pořádané kurzy stejně tak jako pro přístup do Atlasu POCUS slevu.

Za tým Visual Medicine,

MUDr. Milan Kocián

Partneři

Členství v mezinárodních organizacích

Jsme součástí:

Světového společenství anesteziologů
World Federation of Societies of Anaesthesiologists

World Federation Of Societies of Anaesthesiologists

Regionálního celku
European Society of Anaesthesiology

ESA