Archiv aktualit


2
čvn

Ve dnech 2. – 4. 10. 2019 proběhne v Brně XXVI. kongres České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny.


21
bře

Važené kolegyně, vážení kolegové,

výbor ČSARIM vyhlašuje soutěž o nejlepší odborné publikace vypracované členy ČSARIM, které byly publikovány v roce 2018.

Podmínky a další informace naleznete ZDE.


29
čvc

Aktuálně byl na webovém portálu Národní lékařské knihovny (https://nlk.cz/) publikován letošní druhý Referátový výběr z anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2/2019 (ke stažení ZDE)


30
kvě

V souvislosti s konáním XXVI. kongresu ČSARIM v Brně, byla spuštěna registrace účastníků a příjem abstrakt. Veškeré informace a kontaktní údaje naleznete na webovém portálu kongresu ZDE.


21
kvě

Aktuálně byl na webovém portálu Národní lékařské knihovny (https://nlk.cz/) publikován letošní první Referátový výběr z anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 1/2019 (ke stažení ZDE).


17
kvě

Ve dnech 12. – 16. 10. 2019 se v Kongresovém centru Praha koná evropský kongres EUSEM s očekávanou účastí kolem 2000 lékařů i ostatních zdravotníků z celého světa. Program se skládá ze 6 paralelních bloků (https://www.eusemcongress.org/en/programme/atagalanceprogramme). V sobotu i v neděli jsou pořádány zajímavé workshopy a kurzy.
Pro české účastníky platí režim „reduce rate countries“ (jak pro lékaře, tak pro nelékaře a rezidenty v přípravě na specializaci).

Partneři

Členství v mezinárodních organizacích

Jsme součástí:

Světového společenství anesteziologů
World Federation of Societies of Anaesthesiologists

World Federation Of Societies of Anaesthesiologists

Regionálního celku
European Society of Anaesthesiology

ESA